نتایج جستجو برای عبارت :

گزارش خبری خرداد .تیر .مرداد .98

آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
از قرار معلوم قرنطینه و تعطیلی دانشگاه حالا حالا ها سرجاشه!!
میانترما که از ۱۷ خرداد تا آخر تیر به صورت آنلاین و کلاسای عملی به صورت فشرده در مرداد و پایان ترما هم به صورت حضوری همون مرداد
ترم آینده هم همچنان دانشگاه تعطیله و به صورت مجازیه =(( آخرش دکتر بیسواد نشیم صلواااات!!
چقدر دلم تنگ شده واسه اوایل ترم ۲
میخواستم ترم ۱ رو فراموش کنم و وانمود کنم ترم یک از ۲۶ بهمن شروع میشه ولی چقدر حیف شد =((
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در پاسخ به سوالی در خصوص مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد، اظهار داشت:در این جلسه مصوب شد تولید پراید به طور کامل از ابتدای مرداد 99 متوقف شود و در عین حال تولید پژو 405 جی ال ایکس نیز از ابتدای خرداد 99 متوقف خواهد شد. 
ادامه مطلب
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
دنیای بورس: در تیر ماه سال جاری شرکت‌های سیمانی از خبر افزایش نرخ رونمایی کردند. موضوعی که به سرعت در گزارش‌های ماهانه خود را نشان داد. جدول زیر که وضعیت عملکرد مرداد ماه شرکت‌های این گروه را با ماه گذشته و همچنین بهار سال جاری قیاس می‌کند به خوبی گواه آن است که تمامی شرکت‌های گروه از افزایش نرخ‌های محصولات متاثر شده‌اند. نماد کماسه نیز به علت تشابه جنس صنعت در این جدول گنجانده شده است.
ادامه مطلب

طالع‌بینی مرداد ماه 

فال و طالع بینی , طالع بینی مرداد ماه

متولدین فروردین :یادت باشد اجتماع خوشبخت مرهون خانواده هایی است که با سازندگی و تربیت شایسته خود اجتماع فردا را به سوی نور و روشنایی سوق می دهند. این ماه پر خیر و برکت در زندگی ات خواهد بود.پس اگر در فکر تشکیل خانواده هستی،تمام تلاشت را بکن.در مقابل خطای دیگران گذشت کن،همانطور که از عیوب خودت چشم پوشی می کنی.خطاهای خودت را ببین و اگر کار اشتباهی مرتکب شدی، برای اصلاح آن اقدام ک
13 خرداد را جشن میگیرم خودم تنهایی 
با خیل ارزوهایی که در دلم کشته شدند امسال و دم نزدم
نگاه کودکان گرسنه را به لقمه ی غذا دیده اید؟ 
من همانطور به سیزده خرداد نگاه  میکنم
نمیتوانم برای داشتنش صبر کنم 
برای نفس کشیدن با ارامش نمیتوانم صبر کنم نمیتوانم صبر کنم 
خرداد هم کم کم داره میره
به نظرم امسال خرداد نسبت به سالهای قبل خنک تر بود
پر بود از بارندگی های قشنگ
تگرگ وسط خرداد که دیگه حرف نداره
اصفهان امسال خرداد زاینده رود رو داشت... بارندگی های قشنگ عصر
خدا کنه تابستون هم همینجور خوب و عالی باشه و از گرما کلافه نشیم
طبق معمول پشت میزم مشغول انجام دادن کارها هستم
ادامه مطلب
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
با توجه به فرارسیدن تعطیلات
پیش‌روی عید فطر و نیمه خرداد، پیش‌بینی فعالان بازار مسکن این است که در
خرداد ماه با افت قابل‌توجه معاملات روبرو شویم.

رشد ۱۲/۵ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت ماه سبب شده معاملات در روزهای سپری شده از خرداد ماه پرتعداد نباشد.
به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه
اطلاعات
ادامه مطلب
به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد: روزشمار هفته ملی مهارت  روزشمار هفته ملی مهارت ، به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد .  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رحمت اله رحمتی، قائم مقام این سازمان و دبیرستاد اجرایی جشنواره بزرگداشت ۶ مرداد با اعلام این خبر تصریح کرد: نام گذاری روزهای هفته ملی مهارت در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کا
دفاع پروپوزال 12 خرداد 98 ساعت 11/30 - تا پنج شنبه  9 ام خرداد اعلام آمادگی بفرمایید و پروپوزال تایید شده توسط استاد راهنما را به اساتید داور ایمیل بفرمایید. 
بدیهی است بعد ار آن تاریخ پذیرفته نمی شود. 

داورها 
دکتر موسوی
دکتر خیرآبادی
22 مرداد

فردا 22 مرداد است
27 سال در خانه مان این روز را جشن می گرفتیم
بهانه ای برای شادی و شکرگزاری
تولد شناسنامه ای  همسرم بود
تولد واقعی اش دوم خرداد بود این روز را هم جشن می گرفتیم. چند سالی تقارن این روز با یک جریان سیاسی سوژه هم بود
اما روز تولد بر مینای تقویم قمری چشن نمی گرفتیم
هدیه سرجاش بود
و تبریک خودمانی
تولد قمری 11 محرم بود
حالا 2 سالی است با بچه ها می رویم سر مزار، با گل و گلاب و اشک
یادش در تلگرام
قدر روزهای با هم بودن را خوب ندانستیم.
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)
ادامه مطلب
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند که د
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز
پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و
فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق
کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در
مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی
از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و
دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند ک
دانلود گلچین آهنگ های خرداد 98
بهترین آهنگ های خرداد ماه 1398 با کیفیت 320 منتشر شد
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا 11 خرداد ]

آهنگ های خرداد 98

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما
اینبار با بهترین آهنگ های جدید خرداد 98 به صورت یکجا
گلچینی از منتخب موزیک ها برتر و پربازدید خرداد ماه به صورت اختصاصی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 320 به صورت یکجا و تکی
شهر موزیک رو بخاطر بسپارید و تا آخر همین ماه
با بهترین آهنگ های خرداد ماه در کنار ما باشید .
توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
فروردین ....وانت
اردیبهشت...سانتافه
خرداد........خر مش قربون
تیر ..........مرسدس بنز
مرداد.........لندکروزر شاسی
شهریور.......پورشه
مهر............مازراتی
آبان............پراید
آذر............ ﺎﻭ ﻏﻼﻡ ﻋﺒﺎﺱ
دی............. شورلت امریکایی
بهمن........... فضاپیما
اسفند.........نیسان آبی
سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98

دراین مطالب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98 رو آماده کردم میتوان در ادامه مطلب آن را دانلود کنید

جهت دانلود سوالات روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.15 مگابایت

دانلود

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها از ساعت ۱۴ امروز

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی تا ششم اسفند ادامه دارد.

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیئت اجرایی جذب دانشگاه‌ها به مدت پنج روز انجام می‌گیرد و پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت‌های عمومی ارسال می‌شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام می‌گیرد.

تمامی بررسی های فو
به گزارش عصرحباد؛ جشن عید سعید غدیر خم، امشب (دوشنبه 28 مرداد 98) بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور پر شور مردم و با اجرای مسابقه، مدیحه سرایی، نورافشانی و... به همراه حرکت نمادین کاروان غدیر خم در محل پارک آزادگان شهر حبیب آباد برگزار شد.
گفتنی است این مراسم به همت هیئت محبان حضرت علی اکبر (ع) مسجد تکیه و با همکاری شهرداری حبیب آباد برگزار شد.
گزارش تصویری این مراسم بزودی منتشر خواهد شد.
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
✅ خرداد ماه، آزمون استخدامی در نهاد ریاست جمهوری
ثبت‌نام در آزمون استخدامی در دستگاه‌های وابسته به نهاد ریاست جمهوری از پنجم خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
هزینه این آزمون ۷۵ هزار تومان اعلام شده که از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها قابل پرداخت است.
کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد در شهر تهران برگز

اشیاء خنده دار ماه تولدتون:
فروردین :کولمن. سرد وبی احساس
اردیبهشت: کفگیر. ساده و روراست و مهربان
خرداد: آبکش. جذاب و ملوس
تیر: شیلنگ. حساس و خودخواه
مرداد: هاونگ(هونگ). سنگین و با وقار
شهریور: آفتابه. ساده و بی آلایش
مهر: ﺩﺑﻪ ی ﺷﻮﺭ. ﺑﺎﻧﻤﻚ و رازدار
آبان: گوشتکوب. افسرده و کوبنده
آذر: جا ﻗﺎﺷﻘﻲ. ﺧﺴﺘﻪ و دلربا
دی: قوری. مغرور و زودجوش
بهمن: فرغون. کاری ومهربان
اسفند: لگن حمام. ساده و صمیمی

+ فقط اسفند و شهریور به خصوص شهریور
نام: عطر
امتیاز MDL: 8.1 از میانگین رای 1,437 نفر
ژانرها: خانوادگی، عاشقانه، فانتزی، کمدی
شبکه: KBS2
تعداد قسمت ها: 32
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: دوشنبه, سه شنبه
تاریخ پخش: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
کارگردان: Kim Sang Hwi
ادامه مطلب

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
از روزی که پای محیا دچار جراحت شد، دغدغه اصلیم این بود که توی سفر هفتم خرداد به استان گلستان، پاش اذیتش نکنه و سفر بهش خوش بگذره. یکشنبه که برای اولین بار ظاهر زخم‌ه بهتر شده بود، کمی خیالم راحت شد که می‌تونه بی‌دردسرتر این سفر رو بره.خودش که خیلی درباره‌ش نمی‌نویسه! ولی برای من جالب بود که تجربه متفاوتی رو داره از سر می‌گذرونه. همکاری با یونیسف برای رسوندن اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به مناطق سیل زده استان گلستان و همراهی با مهتاب کرامت
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری
دهم مرداد روزیه کهایرانیان باستان جشن چله ی تابستون میگرفتنبعد از رد شدن چله یتابستون هوا شروعبه خنک شدن میکنه...چله تابستونتون مبارک!پ.ن: ما نیز هنوز چله نشین سردی دهم مرداد چند سال پیشیم. هنوز چشم انتظار و هنوز دوست‌دارش...
پ.ن2: این مطلب رو پارسال گویا نوشته بودم، نمیدونم چرا تا امسال منتشر نشد.
 یک حسابدار در طول سال مالی رویداد های مهمی برای ثبت وتنظیم و ارسال این مطالب دارد.
اولین رویداد مهم برای یک حسابدار ارسال لیست بیمه  اسفندو لیست عیدی کارکنان از سال مالی قبل در پایان فروردین سال جاری می باشد .
رویداد بعدی ارسال اظهارنامه ارزش افزوده زمستان در پایان فروردین می باشد.سپس ارسال معاملات فصلی در 15 اردیبهشت می باشد.
لیست بیمه مربوط به هر ماه یکماه بعد ارسال می گردد. یعنی درپایان ماه اردیبهشت بیمه فرودین تنظیم و ارسال میگردد.
درپ

گویند گویند گویند که روزی مهر یه دلبری به دل یکی افتادای کاش نمی افتادگویند که هرشب توویِ دستش یه پیاله با من آن نیستاصاً عین خیالش چرا استاد آخه چه کاریه استادگویند که کشته مرده میدادتار مژگونشو من، من به قربونشو ای وایافتاد افتاد افتاد به دلم مهر تو ای کاش نمی افتاد نمی افتاداسفند و دی و خرداد و مرداد
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  NITROMUSIC.IR  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
که همش مهمونی آخه چه کاریه استاد استــاددلا دلا دلا دلا استادچرا چرا چرا چراگویم گو
سلام
امروز تولدمه.
و اول خرداد هم تولد وبلاگم بود. به گمانم 4 ساله شد.
و هشتم خرداد هم سالگرد اولین پیام بود. و نه ساله شد.
خرداد ماه عجیب غریبیه. خیلی شروعها و خیلی پایان ها توی این ماه اتفاق افتاده.
الان که دیگه خبری از امتحان نیست، دوست تَرِش دارم ;)
خلاصه که...
تولدم مبارک

پی نوشت:
امسال هیچ اعلام رسمی در هیچ شبکه ای نکردم. حس بهتریه... حداقل تکلیفت با یه سری آدمها روشن تر میشه :)
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
مدارس هیئت امنایی به دلیل داشتن کادر آموزشی ، کادر تربیتی خوب و همچنین شهریه نسبتا پایین چند سالی است مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و والدینشان قرار گرفته است . دانش آموزان متقاضی این مدارس باید در بازه زمانی بعد از امتحانات نوبت دوم خرداد تا پایان مرداد ماه ثبت نام خود را در این مدارس انجام دهند . 
مدارس هیئت امنایی در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم اقدام به پذیرش دانش آموز می کنند و دانش آموزان تنها با تحویل مدارک و داشتن شرایطی که مدرس
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه سه شنبه 29 مرداد 98 مراسم آئینی خطبه خوانی غدیر خم توسط مداح برجسته کشوری حاج حسن نرگس خوانی و دیگر ذاکرین اهل البیت علیهم السلام با حضور پر شور مردم و امام جمعه حبیب آباد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برخوار، بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) بخش حبیب آباد و فرماندهی انتظامی بخش حبیب آباد در محل پارک آزادگان شهر حبیب آباد برگزار شد.
گزارش تصو

دانلود آهنگ جدید ساسی به نام استاد با کیفیت 128
گویند گویند گویند که روزی مهر یه دلبری به دل یکی افتادای کاش نمی افتادگویند که هرشب توویِ دستش یه پیاله با من آن نیستاصاً عین خیالش چرا استاد آخه چه کاریه استادگویند که کشته مرده میدادتار مژگونشو من، من به قربونشو ای وایافتاد افتاد افتاد به دلم مهر تو ای کاش نمی افتاد نمی افتاداسفند و دی و خرداد و مرداد
که همش مهمونی آخه چه کاریه استاد استــاددلا دلا دلا دلا استادچرا چرا چرا چراگویم گویم گویم
نمایشگاه لوازم تحریر در تهران (تصاویر)
ومین
نمایشگاه بین‌المللی لوازم تحریر، اداری و تجهیزات مهندسی صبح جمعه نهم
مرداد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت
افتتاح شد.
به گزارش فارس، این رویداد با حضور ۳۳ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از جمله چین، آلمان، ژاپن و هند در حال برگزاری است. مشارکت‌کنندگان
محصولات خود را در زمینه تحریر، اداری، مهندسی، کمک آموزشی، لوازم هنری
و... تا دوازدهم مرداد به معرض نمایش عموم گ
✳️محاسبه نرخ دلار  با استفاده از شاخص قیمت مصرف کننده مرداد 98
♦️شاخص قیمت مصرف کننده مرداد نود و هشت : 180/8
♦️شاخص قیمت مصرف کننده سال هشتاد و دو : 12.624
♦️نرخ دلار سال هشتاد و دو :8،320 ریال
♦️نرخ دلار سنا 98/06/02 : 116،500 ریال
✅محاسبه دلار با روش CPI مورخ 98/06/02:
(180/8÷12/624)*8320=
♦️119،158 ریال
⭕️توضیح صوتی فرمول محاسبه شاخص مصرف کننده در کانال تلگرام زبان فاینانس
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
نمایش «اتاق ورونیکا» به کارگردانی منا رمضانی و تهیه کنندگی علی شاهانی از بیستم خرداد در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.
به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش «اتاق ورونیکا» به نویسندگی آیرا لوین و ترجمه شهرام زرگر با طراحی و کارگردانی منا رمضانی، از روز دوشنبه ۲۰ خرداد در تالار حافظ روی صحنه می رود. در این نمایش ۸۵ دقیقه ای که تهیه کنندگی آن را علی شاهانی بر عهده دارد، رامونا شاه، حمید رحیمی، مرضیه موسوی، سارا مصطفوی نسب به ایفای نقش می پردازند.
ادامه
برای دانلود شبه سوالات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 رشته (تجربی،ریاضی،انسانی) روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال شبه سوالات نهایی خرداد 98 پایه دوازدهم (تجربی،ریاضی،انسانی)
برای دانلود شبه سوالات امتحان نهایی خرداد 98 وارد کانال شوید
http://t.me/davazdahumi
جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.حجم: 128 کیلوبایتتوضیحات: با سلام و خدا قوت خدمت همکاران ارجمند، فایل مربوط به شاخص های ارزیابی سه ماهه (فروردین-اردیبهشت و خرداد) 1398 خدمتتان ارسال می گردد. ضمناً در سایت همگام نیز بارگذاری شده است.
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری ابهری از انت
خرداد. تیر.مرداد                                  الله اکبر                صفحه1
شماره :  1398-2090              گزارش خبری
                      جمعیت اسلامی آزاد اندیشان
                                   استان لرستان
                                دفتر مرکزی شهرستان بروجرد
(درس هایی از قرآن کریم سوره نحل)
سوره نحل آیه های 9-10-11
برخداست که راه راست را بنماید  - از میان راهها نیزراهی است منحرف
اگر خدا میخواست هم
  کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی است تا بازی های به تعویق افتاده لیگ قهرمانان آسیا را از 11 تا 17 مرداد برگزار کند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «الاتحاد» امارات خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی است تا بازی های به تعویق افتاده لیگ قهرمانان آسیا را به جای برگزاری در هفته دوم آگوست(18 تا 24 مرداد) در هفته اول آگوست(11 تا 17 مرداد) برگزار کند.
این تصمیم AFC به دلیل حمایت از برخی لیگ های فوتبال غر
خردادِ پر حادثه، خردادِ پُر شور، خردادِ پر خاطره...
ماهِ خاطرات، خردادِ مُخاطرات، خرداد‌ِ خونِ دل... خرداد که می‌‌رسد، دل پَر می‌‌کشد به روزهای پُر امید، روزهای پُر نشاط، پَر می‌‌کشد به آسمانِ رویا، رویای آزادی. دل پر می کشد به هوایی که قرار بود نفس کشیدن آسان‌‌تر باشد...
روزهای جَدَل برای جامعه ی مدنی. روزهای میتینگ‌‌های سیاسی، لبخندهای مرموزِ دموکراسی، گریه های از سرِ شوق، خنده‌‌های از سر ذوق...
روزنامه‌‌های دوم خردادی، شهیدانِ را
به گزارش مجله تفریحی چفچفک به نقل فتو کده : مسعود کرامتی تهیه کننده، کارگردان و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او متولد 9 مرداد 1335 در محله حشمتیه تهران، فارغ‌ التحصیل هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.
ادامه مطلب
با اعلام برنامه سرمربی نارنجی پوشان تمرینات تیم فوتبال سایپا، 20 خرداد شروع خواهد شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، طبق برنامه پیشنهادی سازمان لیگ فوتبال از تاریخ 10 مرداد ماه آغاز خواهد شد و تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری ابراهیم صادقی در این دوره از رقابت ها حضور خواهد داشت.
باشگاه سایپا با تعیین سرمربی این فصل خود پیش از
      حشره ماه تولدت چیه؟    
     متولد چه روزی هستید؟    

فروردین ................ پشهاردیبهشت ............... پروانهخرداد ................زنبور عسلتیر ......................سوسکمرداد .............خرخاکیشهریور ..............جیرجیرکمهر ................. موریانهآبان ................. ساسآذر ................. کنهدی ................. مگسبهمن ...............مورچهاسفند ............. شـپش
1 بهترین مخلوق خدا2 جذاب3 بی خیال4 بامزه5 مغرور6 جذاب7 خوش شانس8 معمولی9 تنها10 خوش لباس11 خوشتیـپ12 نچسب13 خوشبخت14 صبور15 باذوق16 کم حرف17 خوش ان
بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
نمایش شاد و موزیکال ماهی سیاه کوچولو به نویسندگی سید رضا موسوی و کارگردانی زهرا میرزایی به روی صحنه رفت.این نمایش کودکانه از ٢٠ تیر ماه جاری تا ٤ مرداد ماه جاری در سالن استاد هودی میزبان علاقمندان خواهد بود.
انتشار: تئاتر فارس - روزنامه شیراز نوین شماره 726 مورخ 7 مرداد 1398 صفحه 5 - روزنامه عصر مردم شماره 6689 مورخ 10 مرداد 1398 صفحه 8  -
ادامه مطلب
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
اسباب کشی سخت ترین پروسه دنیاست .ما فردا ساعت ۶ صبح اسبابمان را روی
شانه های خسته مان می کشیم و به سمت خوابگاه تابستانی حمله می کنیم.خوابگاه
دلگیر پارسال.سخت بود.تابستان پیش اول مرداد نشستم توی حیاط.در حالی که
چند تن وسیله برای بردن به طبقه چهار داشتم.با کمر درد.یکی یکی کشیدمشان
طبقه چهار.روی دوشم.باور کنین نه توی دستم دقیقا روی دوشم.حتی روی سرم.توی
گرمای عرق ریزان مرداد.
این سختی ها برای چه؟تا کی و کجا؟خیلی فکر می کنم که ما برای چه هدفی می ج
امام جمعه کازرون به قتل رسید

امام جمعه کازرون به ضرب چاقوی یک مهاجم، سحرگاه امروز به قتل رسید.
‌به
گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون، حوالی سحرگاه
چهارشنبه ۸ خرداد، در مقابل منزل خود توسط فردی به ضرب چاقو مضروب شد.
براساس این گزارش، خرسند بعد از انتقال به بیمارستان و برا
”در پاسخ به شما عرض ‌شود که:“
قطره‌قطره
وحید پیام نور روزنوشت حرف ِ دل! نظرات 0
شنبه 3 مرداد 1394
11:21 ب.ظ
شما هم همراه شوید...
”در پاسخ به شما عرض ‌شود که:“
قطره‌قطره
وحید پیام نور روزنوشت حرف ِ دل! نظرات 0
شنبه 3 مرداد 1394
11:21 ب.ظ
شما هم همراه شوید...
ادامه مطلب
قرار نبود دوم خرداد اینقدر غمگین باشه، منظورم اینه قرار نبود با سالگردش غمگین‌تر شیم،‌ قرار بود حال‌مون توی سالگردش بهتر باشه،‌ توی تقویم ببینیمش و بخندیم... حیف!متولدین خرداد ۷۶ الان ۲۲ سال‌شونه و در آستانه کسب مدرک کارشناسی هستن؛ یه سری شون ازدواج کردن و حتی بعضیاشون بچه دارن... این موقع‌ها آدم می‌فهمه چقدر پیر شده.بعد از مدت‌ها کتابخونه رو‌ مرتب کردیم. با گرون شدن کاغذ فهمیدیم‌ باید خیلی بیشتر قدر کتاب‌هامون رو بدونیم. و من کلی کتا
داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
کمی زخمی‌ام اما همین که درآمدم از آن رابطه‌ی مسخره جای شکرش باقی‌ست. اسمش را حذف نمی‌کنم اما دیگر نباید دنبالش باشم. از ابتدا هم یک حماقت محض بود. سوای ایراد کار من او هم یک بچه حشری بود که هورمون‌هاش مثل من بهم ریخته بود. من که می‌دونم تهش هورمونه و حله پس دادِ چی رو داشتم؟ تحقیرم کرد که حقم بود و حالا دلم خوش است که لااقل تمام شده و هیچ وقت برای ساختن دیر نیست.
خویشتن طرح و بدنامه است و باید آن را به عهده بگیرم و به سرانجام برسانم. 
خویشتن...
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا 20 مرداد حدود 2.3 میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشتیم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال‌های اخیر بوده است.
ادامه مطلب
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
من یک روز گرم تابستان، دقیقا یک سیزده مرداد، حدود ساعت سه و ربع کم بعد‎‌‌‎ازظهر، عاشق شدم. تلخی ها و زهر هجری که چشیدم بارها مرا به این فکر انداخت که اگر یک دوازدهم یا یک چهاردهم مرداد بود،  شاید اینطور نمی شد. ...
دایی جان ناپلئون / ایرج پزشک‎زاد / فرهنگ معاصر
به گزارش رویترز، پهلو ماخذ گزارش های رسمی، صادرات نفت خام سعودی در ماه می (اردیبهشت / خرداد) نسبت به ماه آوریل (فروردین / اردیبهشت ۹۸) روزمره ۲۴۰ هزاره بشکه کاهش یافت. نمونه صادرات نفت عربستاندر ماه آوریل هفت میلیون و ۱۸۰ هزار بشکه اعلام شده بود. تولید نفت سعودی از این قاعده مستثنی نبود و روزانه ۱۳۷ هزاره بشکه کاهش یافت تا میزان تولید بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام گیتی بوسیله ۹ میلیون و ۶۷۰ هزاره بشکه برسد؛ رقمی که در چهار سال گذشته پایین ترین
سلام علیکم
شهادت صادق آل محمد سلام الله علیهم اجمعین بر همگان تسلیت باد...
بابت تاخیر امروز صمیمانه عذر خواهی می کنم..
عارضم خدمت شما که یه سال یکی از رفقا اومد و گفت فلانی خواب دیدم یه نفر اومد به من و تو گفت اگه می خواهید برید کربلا، یه نذری برای امام صادق بکنید...خلاصه که یادت نره...
یادم رفت...
خودش یه نذری کرد و همون سال رفت کربلا...
روزی که می خواست بره گفت نذرت را به جا آوردی؟
گفتم کدوم نذر؟
گفت عجب...
تازه یادم افتاد
نمی دونم چی شد که گفتم 68 روز،
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
ثبت‌ نام آزمون زبان msrt خرداد ماه 98 ، از ساعت 14 روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون MSRT خرداد ماه 98 در روز سه شنبه 21 خرداد در شهرهای تهران ، تبریز ، بابلسر ، بیرجند ، اصفهان ، اراک ، اردبیل ، اهواز ، ایلام ، رشت ، زاهدان ، خرم‌ آباد ، سنندج ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، قم ، قزوین ، گرگان ، مشهد ، یزد ، همدان برگزار خواهد شد . این آزمون برای دانشجوی
آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98
امروز مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 آغاز می‌شود و شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته اعلام شده است.

به گزارش ندای زرند، ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 از امروز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و روز دوشنبه 16 اردیبهشت 98 به پایان می‌رسد.

علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت
محمود علیزاده معاون سازمان عمور مالیاتی اظهار داشت: بر اساس مصوبه سوم اردیبهشت سال جاری شورای عالی هماهنگی سران قوا موعد مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و رسیدگی های مالیاتی که مهلت انقضای آن ۹۹.۲.۱ لغایت ۹۹.۴.۳۱ بوده به مدت دو ماه و در حداکثر تا پایان ۳۱ شهریور تمدید می شود و تمامی احکام مرتبط در این تمدید مترتب است.
معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد تکالیف این دوره نی
☕️ فال چای  چهارشنبه 23 بهمن☕️
          تاریخ : 23 بهمن 1398
فروردین# :سرمایه ای پایدار☕️
اردیبهشت#:رهایی از مشکلات☕️
خرداد# :شک و بد گمانی☕️
تیر# :حسادت های بی جا☕️
مرداد# :جشن نامزدی☕️
شهریور# :میزبانی از فردی عزیز☕️
مهر#:دیداری لذت بخش☕️
آبان #:مهمانی کوچک☕️
آذر# :دوستاتی خوب☕️
دی# :ناراحتی روحی☕️
بهمن# :دوری از معشوق☕️
اسفند#:بهبود شرایط جسمی☕️*************************************
یه عروسی لاکچری و خاطره انگیز 
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفا
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ( msrt ) خرداد 1398 به دلیل تغییر زمان کنکور ارشد 98 و همزمانی با آن تغییر یافت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، متن اطلاعیه سامانه آزمون زبان MSRT به شرح زیر است ، ضمن ابراز تاسف و همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شده سیل اخیر در بخش هایی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می رساند به علت تغییر تاریخ آزمون سراسری کارشناسی ارشد به تاریخ های 23 و 24 خرداد آز
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، شفق رحمانی همسر این پژوهشگر داخل این باره گفت: کامیل احمدی عصر روز یکشنبه با راحتی وثیقه ۵۰۰ میلیون پس از سه ماه بازداشت موقت آزاد شد. احمدی در سال های اخیر در بنیاد آسیب ها و مسائل اجتماعی استیناف ها و کتاب هایی با موضوعات زناشویی کودکان(کودک همسری)، صیغه و صیغه محرمیت، ازدواج سفید، ختنه زنان، زباله گردی کودکان در تهران، دگرباشان جنسی، هویت و قومیت در ایران عمل داده و منتشر کرده است. کامیل احمدی ۲۰ م
در روزهای اخیر، پس از اینکه کشتی آدریان دریا آزاد شد، بسیاری از رسانه ها به این مساله واکنش دادند. به گزارش ایرنا از سازمان بنادر و دریانوردی، دادگاه عالی منطقه جبل‌الطارق روز پنجشنبه ( 24 مرداد) طی حکمی دستور رفع توقیف آدریان دریا را صادر کرد. این کشتی هنگامی رفع توقیف شد که تنش ها میان انگلیس و ایران هنوز وجود داشت، و این تنش با توقیف کشتی انگلیسی توسط ایران، به اوج رسید تا حدی که دولت انگلیس به این واقعه واکنشی تند داد.
ادامه مطلب
بعضی‌ها تاریخ را تحریف می‌کنند؛ آن سالی که بنده رئیس‌جمهور بودم و رفتم سازمان ملل، یک خبرنگار معروفِ آن روزِ آمریکا، در سازمان ملل با بنده مصاحبه کرد و گفت: از وقتی که جوان‌های شما رفتند سفارت را گرفتند، بین ایران و آمریکا اختلاف شد. این تحریفِ تاریخ است. اختلاف بین ملّت ایران و آمریکا از بیست‌وهشتم مرداد، حتّی قبل از بیست‌وهشتم مرداد شروع شد.
۱۳۹۸/۸/۱۲- رهبر انقلاب
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)عرض کنم که جواب مسابقه روز قبل:"محبوبترین بندگان در پیشگاه خداوند،
بنده اى است که خداوند به تسلّط بر نفسش او را یارى داده،
پس ا
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
هتل شمس قشم

توضیحات
دسته: هتل های 3 ستاره قشم

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل شمس قشم

هتل شمس قشم
هتل شمس قشم در نزدیکی سواحل غربی جزیره و نزدیک به ساحل تور قشم مرداد ماه 98 دریا قرار گرفته و جزو هتل های 3 ستاره قشم می باشد. این هتل در فاصله پانصد متری مراکز خرید ستاره فردوسی- پردیس و خلیج و مرجان قرار گرفته است. فاصله هتل شمس تا مراکز دیدنی و مراکز خرید نیز نزدیک می باشد و مسافران تور قشم می توانند تور فشم مرداد 9
ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا، گفت: امروز (۹ خرداد) بها سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، مبلغ کامل طرح متاخر چهار میلیون و ۶۴۳ هزاره تومان، نیم مسکوک دو میلیون و ۶۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۸,۰۰۰ تومان است. او نیز قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار را یک میلیون و ۸۲۶ هزاره تومان و ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار را ۴۲۱ هزاره و ۵۰۰ تومان اعلام کرد. رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در پاسخ به سوالی در خصوص مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد، اظهار داشت:در این جلسه مصوب شد تولید پراید به طور کامل از ابتدای مرداد 99 متوقف شود و در عین حال تولید پژو 405 جی ال ایکس نیز از ابتدای خرداد 99 متوقف خواهد شد. 
وی ادامه داد:خودروسازان برنامه ادامه تولید برخی خودروهای قبلی در دستورکار دارند و در عین حال اگر شرایط ایجاب کند، خودروهای جدید نیز ج
سال 96 بود که توی هین روزها، چند توئیت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و جوّی علیه
آیت‌الله کاشانی شکل گرفت؛ مبنی بر اینکه ایشان در کودتای 28 مرداد 1332
علیه دکتر مصدق نقش‌آفرینی کرده  و با کودتاگران همراهی داشتند!
ادامه مطلب
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
طبق پیش بینی نرم افزار که تصاویر آن در ادامه آمده است:
هلال در غروب روز سه شنبه مصادف با 29 رمضان و 14 خرداد ماه وضعیت خوبی خواهد داشت و قابل رویت است و بنابراین روز بعد یعنی چهارشنبه 15 خرداد اول شوال و عید فطر است. 
تصویر دوم وضعیت رویت پذیری در روز 13 خرداد را غیر ممکن پیش بینی میکند.
تصویر دوم:
دانلود فیلم مرداد
دانلود فیلم ایرانی مرداد با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم مرداد را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : بهمن کامیار
نویسنده : بهمن کامیار
تهیه کننده : محمود فلاح
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۷۲ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : رعنا
آزادی ور , محمدرضا فروتن , بهنوش بختیاری , اندیشه فولادوند , بابک بهشاد
, مهتاب کرامتی , حسن علیرضایی , لیلی فرهادپور , علی گلی زاده , عاطفه
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
سلام...نمیدونم  چی بگم والا ... بازم  امتحانا من و از زندگی  انداخت  ولی به هر طریقی بود  بالاخره  این ماه  لعنتی هم تموم شد اما  طی  چنتا پست  بعدی  مطالبی که  میخواستم  ماه  پیش  منتشر کنم رو  با عنوان خرداد عقب افتاده  آپلود میکنم  که در حق این  ماه  مظلوم   هم  ظلم  نکرده  باشم ...

همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :
1-  رزمندگان با کد 95083973 خرداد 98-97
2-  بزرگسالان شهید رفیع پور با کد 80191601 خرداد 98-97
3-  رزمندگان اسلام  با کد 95124393 خرداد 98-97

4-  امام علی ع با کد 80194607 خرداد 98-97
5-  حبیب ابن مظاهر با کد 80192901 خرداد 98-97
فال چاى صبح دوشنبه 28 بهمن 1398

☕️فروردین: عشقی که به زودی به سویتان خواهد آمد
☕️اردیبهشت: موفقیت و پیروزی
☕️خرداد: ازدواج و شروع زندگی مشترک

☕️تیر: دست و دلبازی
☕️مرداد: به پایان رساندن کاری مهم
☕️شهریور: خیرات میکنید

☕️مهر: پایان موضوعی دردآور
☕️آبان: حواستان را بیشتر جمع کنید
☕️آذر: دوستی با پسری کم تجربه

☕️دی: دست به کاری میزنید که سودی دربر ندارد
☕️بهمن: سرک کشیدن در کارهای شما
☕️اسفند: شخصی که با بی فکریهایش شما را می آ

قصه مجید و غوغایی که در محله به‌ پا کردمجید بعد از چند سال اسارت، در اولین روزهای تبادل اسرا که از ۲۶ مرداد اتفاق افتاد به وطن برگشت. آخرین روز‌های مرداد سال ۶۹ به واسطه بازگشت آزادگان در کشور غوغایی به پا بود. غلغله‌ای که تمام شهر‌ها و روستاها را در برگرفته بود.
 میثم بشیرنژاد؛ در و همسایه می‌گفتند بچه درسخوان و با هوشی بود و فوتبال را خوب بازی می‌کرد؛

ادامه مطلب
چند روزی هست که به دختری به نام صدف فکر میکنم... دختری شاید شبیه من با علاقه ای شبیه من، نشستن کنار این پنجره دنج و دوست داشتنی.
صدف عزیزم نمیدونم چجوری حسی که نسبت به نوشته ها دارم رو بیان کنم، من با هرخط این نوشته ها اون سمت پنجره، روبروت نشستم و به انتظارت برای اومدن دون دون نگاه کردم، به شادیت موقع دیدن دون دون و به غصت موقع ندیدنش...
تو من و به دی ماه ۹۱، مرداد و اسفند ۹۲، خرداد ۹۴ و اون روز برفی بهمن ۹۶ بردی و همون جا اشکم و درآوردی.
صدف عزیزم
چند روزی هست که به دختری به نام صدف فکر میکنم... دختری شاید شبیه من با علاقه ای شبیه من، نشستن کنار این پنجره دنج و دوست داشتنی.
صدف عزیزم نمیدونم چجوری حسی که نسبت به نوشته ها دارم رو بیان کنم، من با هرخط این نوشته ها اون سمت پنجره، روبروت نشستم و به انتظارت برای اومدن دون دون نگاه کردم، به شادیت موقع دیدن دون دون و به غصت موقع ندیدنش...
تو من و به دی ماه ۹۱، مرداد و اسفند ۹۲، خرداد ۹۴ و اون روز برفی بهمن ۹۶ بردی و همون جا اشکم و درآوردی.
صدف عزیزم
راهپیمایی روز قدس در زرند باشکوهتر از گذشته برگزار میشود
فرماندار زرند گفت: با توجه به اقدامات فتنه انگیز اخیر آمریکا، راهپیمایی روز قدس امسال با شکوه تر از گذشته در زرند برگزار می شود.
به گزارش ندای زرند، حبیب الله خنجری ظهر امروز ۵ خرداد در ستاد گرامیداشت و هماهنگی روز جهانی قدس در زرند، افزود: دستگاه های اجرایی برای حضور پرشور مردم ولایت مدار در راهپیمایی آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان، برنامه ریزی مدونی داشته باشند.
خنجری اظهار داشت: ب
 سنگ متولدین مرداد ماه که عنصر آنها آتش است و سمبل آنها شیر می باشد. سیاره ای که مربوط به ماه مرداد می شود خورشید است. ماه مرداد در فصل تابستان و دومین ماه این فصل می باشد. 
افرادی که در ماه مرداد به دنیا آمده اند بسیار پرمحبت، بیزار از دروغ گفتن، شاد و سرزنده، جاه طلب، بسیار مغرور، مودب، عاشق تعریف و تمجید، خودستایی، کمی حسود هستند. 
با تحقیقات گسترده ای که در مورد انرژی سنگ ها انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که سنگ ها از قدرت بالایی برخو
بنام خالق آزادگی بهر سازندگی
باز خرداد است و یاد آزادگی 
خرمشهر است و این همه مردانگی
بهار و سوز گرمای بی مثالش
خرداد آمده شادی سوم همیشگی
شهر من کاش شادیت پیوسته بود
ترکهای  لب این شط وابسته بود
گرم بهر خاک همچو آتش تیرگان
کاش انصاف بود بهر این دلدادگان
مردمی که با جان و دل عاشق جانبازی
صدافسوس مانده اند در حسرت سازندگی
سالها جای ترکش مانده روی دیوارها
رد خون عشق یاران مانده در دیدارها
شهر من شهر خدا ای جان فدا
انهمه عشق بازان آمدند بهر خدا
کاهش ساعت کاری ادارات دولتی در روزهای پس از شب‌های قدر
ساعت کاری سازمان‌های دولتی در روز‌های شنبه و چهارشنبه هفته آینده مطابق با 19 و 23 رمضان با 2 ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

به گزارش ندای زرند  بر اساس مصوبه هیئت وزیران و مطابق روال همه ساله، زمان شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی در روز‌های شنبه و چهارشنبه مورخ 4 و 8 خرداد ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر تعیین می‌گردد.

انتهای پیام
اگه جشن پایان پیش‌دبستانی که توش آرزو کردم دکتر بشم و جشن الفبای اول دبستان که توش حتی تخصصم هم انتخاب کردم رو بگذاریم کنار و جدی نگیریم، قوی‌ترین خاطره‌ی من برای پرورش این رویا برمیگرده به وقتی که دوم دبستان بودم . یک روز تابستونی رفتم یه درمانگاه و روح من اونجا موند ! و از فرداش ، تمام رویا و بازی‌های من خلاصه شد تو فضای بیمارستانی که توی ذهنم ساخته بودمش. اگه اون روز رو به طور میانگین بگیریم ۱۵ مرداد سال ۸۵ ، الان چهار هزار و ششصد و هفتاد
 فیلم مرداد
نام فارسی : مرداد
نام انگلیسی : mordad
ژانر : اجتماعی
امتیاز 8.2 از 10
زبان : فارسی
سال : 1395,1397
محصول : ایرانی
مدت زمان : 75 دقیقه
کارگردان : بهمن کامیار
نویسنده : بهمن کامیار
تهیه کننده : محمود فلاح
بازیگران : اندیشه فولادوند,بهنوش بختیاری,رعنا آزادی ور,محمدرضا فروتن,مهتاب کرامتی, بابک بهشاد ، نیلوفر مولایی ، عاطفه للهی ، پروین ملکی ، لیلی فرهادپور ،علی گل زاده ، حسن علیرضایی
داستان فیلم مرداد در رابطه با زوج جوانی است به نام های امیر
خرداد مجبور شدم پنج بار توضیحات ثابتی‌ـو به پنج گروه بدم. معاشرت‌ها بد نبود، ولی چیزی که هنوز و تا امروز وجود داره عدم قطعیته. یکی از مواجهه‌های نسبتاً عادی در اینجا، ایجاد یه فضایی هست که نامشخصه، نمیشه قطعی گقت که سودی عائد طرفی از ماجرا میشه امّا توصیف صحیح این برزخ می تونه "disgusting" باشه. پلشت. در حالی که دیروز جراحی لثه کردم و امروز ساعت دوازده و نیم با OA قرار داشتم، برای ناهار سوپ نیمه‌آماده درست کردم و به هم‌اتاقیِ جدیدم، مستند و فوتو
پارک ساحلی مرجان

توضیحات
دسته: دیدنی های کیش

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان در کنار بازار مرجان قرار گرفته است و از زیباترین مکانهای دیدنی کیش تور کیش مرداد است و با یک پل بازار به دریا متصل میگردد . مسافرین زیادی هرساله از این مکان تفریحی دیدن می کنند . در پارک ساحلی مرجان آلاچیق های زیبایی ساخته شده است و محیطی زیبا و آرامش بخش و دور از هر گونه سر و صدایی را برای مسافران و گردشگران عزیز فراهم آورده تور کیش ویژه مرداد 98 است . 

تور کیش
عکس تزیینی استوزارت علوم با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور و به‌منظور بهره‎مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری، از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.
به گزارش ایسنا، بر اساس این فراخوان، تمامی مشمولان وظیفه و دانش‌آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها